Mobil Uygulama Yapım Aşamaları

Akıllı cihazların gündelik yaşamda bu kadar hakim hale gelmesi ile birlikte mobil uygulamalarda yaşamımızın önemli bir parçası olmuştur. Kişiler gündelik işlerini halletmek veya eğlenceli vakit geçirmek adına mobil uygulama indirme yoluna gitmektedirler. Çeşitli markaların takip edilmesi veya oyun oynayabilmek adına bu mobil uygulamalardan yararlanmaktadırlar. Peki, kişilere sunulan bu mobil uygulamalar nasıl oluşturulmaktadır? Ayrıca bu mobil uygulama yapım aşamaları nelerdir?

Müşterilere keyifli zaman geçirmeleri ve gündelik yaşamdaki işlerini halletmeleri temel prensibi ile oluşturulan bu mobil uygulamalar uzman kişiler tarafından oluşturulmaktadır. Bilişim hizmetleri alanında bu sektör içinde bilgi birikimi ve tecrübe sahibi uzman kişiler tarafından oluşturulan bu mobil uygulamaların yapım aşamaları farklı etmenler üzerine oluşturulmuştur.

Bu etmenler fikir oluşturma, araştırma yapma, prototip bulma, programlama ve yayınlama şeklinde belirtilebilir. ProCRM olarak mobil uygulama yapım aşamaları konusunda tüm hizmetleri sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmet bünyemiz kapsamında ortaya koyduğumuz diğer görevlerimizden sadece bir tanesidir.

Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

2004 yılından bu yana hizmet sunumu gerçekleştiren firmamız modüler yazılımları ile çalışmalarına devam etmektedir. İnternet üzerinden satış ve ödeme sistemleri oluşturmak amacı ile kurulan ProCRM kısa sürede sektör içinde başarılı işlere imza atmayı başarmıştır. Sunmuş olduğumuz hizmetler ise şu şekildedir.

  • Web uygulamaları
  • Web tasarımı
  • Mobil uygulamalar
  • E-ticaret sitesi

Sunmuş olduğumuz tüm hizmetler firmamız güvence ve kalitesi altında ortaya koyulmaktadır. Müşteri memnuniyeti esasını dikkate alarak oluşturduğumuz hizmet standartları sahip olduğumuz tüm görevleri yerine getirmek için bir yol haritası olmaktadır.

ProCRM ile Hazır Modüller

Firmamız tarafından oluşturulan hazır modüller sayesinde işler oldukça hızlı ve kısa sürede ilerleme gösterecek. Müşterilerimize gelen talepler doğrultusunda düzenleme ve özelleştirme yapılabilen modüller ile işler çok kolay hale gelmektedir.

İçerik ve iş tanımı kapsamında tamamen özelleştirilebilen modüller aracılığıyla kişi veya firmalara özel oluşumlar söz konusu olmaktadır. Hazır modüller sayesinde kullanıcı olarak personel veya müşterileriniz kolaylıkla yönetebileceksiniz. Personel ve müşteri modülü ile kullanıcı yönetimine sahip olacaksınız. Ayrıca siparişlerinizi kolayca yönetebileceğiniz sipariş yönetimi modülü de işlerinizi kolaylaştıracak. Depo, tedarikçi ve kargolama işlemleri için operasyon yönetim modülü hizmetinizdedir.

Mobil Uygulama Yapım Aşamaları

Mobil Uygulama Yapım Aşamaları

Müşterileriniz ve bağlantılarını kayıt altına alarak sizin için gerekli olan tüm raporları oluşturabileceğiniz modüller sayesinde işler daha hızlı hale gelecektir. Ayrıca teknik servis modülü aracılığı ile cihaz kayıtları ve teknik servis raporlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ProCRM Hakkında

ProCRM olarak 2004 yılında başlayan ticari hayatına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Şirket bünyesinde yapmış oldukları yenilikler kapsamında birçok gelişime ve başarıya imza atmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin sahip oldukları işleri kendi işimiz gibi görmek temel amacımız.

Bu sayede size yardımcı olurken kendi işimize katkı sağlamanın verdiği özveri ve titizlik ile çalışmalarımızı sürdürmekte. İnternet satış siteleri ve ödeme sistemleri kurmak için başlayan ticari hayatımız modüler yazılımlar ile sektör içinde yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti esasına dikkat ederek çalışmalarımızı sürdürmekte. Yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işimizin gereklerini yerine getiriyoruz.

ProCRM Kurumsal Politikaları

Sunmuş Olduğumuz hizmetlerin kalitesi ve güvenilirliğini her zaman arkasındayız. Çalışmalarımızı teknolojik gelişmeler ışığında yenilemekten ve reze etmekten keyif alıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimize her zaman farklı ve daha başarılı içerikler sunabilmenin haklı gurubu taşıyoruz. Kurumsal politikalarımız sayesinde 2004 yılından bu güne sektör içinde başarılı ve emin adımlar ile ilerliyoruz. Firma olarak politikalarımız:

  • Sorumluluk sahibi
  • Güven verici
  • Çalışkan bir ekip
  • Tutkulu bir oluşum

Tüm bu politikalar bizi biz yapan temel taşlarımız. Sorumluluklarımızı bilerek tutkulu bir şekilde çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde güven verici bir hizmet sunumu gerçekleştirmek bizim temel prensibimiz.

ProCRM Fiyat Seçenekleri

Şirketinize değer katacak ve sizi hedef kitlenize karşı daha iyi tanıtacak web sitesi ve mobil uygulamalara sahip olmak çok kolay. ProCRM kalitesi ve güvencesi ile uygun fiyatlandırma sayesinde istediğiniz mobil uygulamalara ulaşabilirsiniz. Basic, standart veya premium paketlerinden herhangi birine üye olarak aylık yapacağınız ödemeler karşısında istediğiniz mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.