Mobil Uygulama Tasarım Fiyatları

Günümüzün gelişen teknolojik imkanları ve dijitalleşen dünya nedeni ile İnternet, sosyal hayattan iş hayatına dek her tür işlemin ana platformu durumuna gelmiştir. Bu şekilde artık işletmelerden bireylere kadar herkes internet ortamında daha güçlü yer alabilmeyi hedefler. Bu gelişen alanda mobil uygulama tasarımı da ayrıca önem taşır. Bu noktada profesyonel düzeydeki hizmet kapasitemiz ile firma olarak fark oluşturuyor, mobil uygulama tasarım fiyatları noktasındaki avantajımız ile de öne çıkıyoruz.

Tasarım Çalışmaları

Mobil uygulamaların tasarımı noktasında, bu alanda uzman bilgisine sahip deneyimli ekiplerimiz ile sizden gelen istek ve arzulara tam uygun, son derece verimli, kolay kullanılabilir işler ortaya koyuyoruz.

Mobil tasarımlarımızda nihai amacımız, sizlerin istediklerini birebir yansıtan, her yönü ile tercih sebebi olan mobil uygulamaları oluşturmaktır. Bu nedenle uzman yazılımlarımızı sizlerin tasarımlarını oluşturmak adına kullanıyor ve mükemmel sonuçlar alıyoruz. Ayrıca her zaman en uygun tasarım fiyatlarını size sunuyoruz.

Zamanında Teslim

Biz tüm çalışmalarımızda olduğu gibi, mobil uygulama tasarım hizmetlerimizde de belirttiğimiz sürelere riayet ediyor, gecikmelere asla yer vermiyoruz. Hizmetlerimizin esas ilkeleri;

 • Sizlerin isteklerini tam anlamı ile yansıtan tasarım,
 • Verimli, kolay kullanılabilir bir uygulama,
 • Ekonomik anlamda avantajlı fiyat,
 • Tam zamanında iş teslimi

Olarak sayılabilir. Bu düzenli çalışma sistemimiz ile bizden istediğiniz uygulama tasarımını, talep ettiğiniz zamana yetiştiriyoruz. Diğer firmalardan ayrılan bir önemli noktamız da, tasarımını gerçekleştirdiğimiz mobil uygulamaları, ücretsiz olarak mobil uygulama mağazalarına yüklemek oluyor.

Mobil Uygulama Avantajları

Mobil uygulamalar işletmeler açısından hayati bir öneme sahiptir. Çünkü ölçek farkı olmaksızın tüm işletme ve firmaların ürünlerini ve yeniliklerini en kısa yoldan, en hızlı ve rahat tanıtabildikleri alanlar bu mobil uygulamalardır. Bu özellikleri ile geniş kitlelere açılmak ve kendini tanıtabilmek adına bu uygulamaların önemi daha çok ortaya çıkar. Bu durumun farkında olarak biz sizlerin en verimli şekilde bu olanaklardan yararlanmasını sağlayacak tasarımları gerçekleştiriyoruz. Bu uygulamalar ile;

 • Oldukça hızlı, kolay ve pratik kullanım olanağına kavuşursunuz,
 • Mobil uygulama sayesinde işletme olarak gerek kendi tanıtımınızı ve gerekse de ürünlerinizin tanıtımını istediğiniz şekilde ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz,
 • Bu uygulamalar ile çok az sürelerde çok geniş kitlelere ulaşabilme şansını elde edersiniz,
 • Uygulamaların mobil özelliği sayesinde bilgisayarlar yanında akıllı telefon ve tablet tarzı mobil cihazlardan kullanılabilmelerinin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

ProCRM olarak, profesyonel çalışmalarımız ve deneyimimiz ile bu alanda en verimli uygulamaları son derece uygun fiyatlar ile sizler için tasarlıyoruz.

Uzman Kadro

Tasarımlarını istediğiniz mobil uygulamaların, tüm aşama işlemlerinde kaliteli çalışma sistemimiz ile faaliyette bulunuyoruz. Mobil uygulama tasarımlarını da bu alanlarda deneyimli ve uzman yazılımcılarımız vasıtası ile yapıyor ve bu nedenle mükemmel kalitede işler ortaya çıkarıyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

Firma olarak biz, sizlerin dijital dünyadaki tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek hizmetleri birlikte sunuyoruz. Geniş çalışma portföyüne hitap edebilen bu hizmetlerimizi konularında uzman profesyonellerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Mobil uygulama tasarım ve bu tasarımların mağazalara yüklenmesi hizmetleri dışında firma olarak web uygulamaları ve bu uygulamaların tasarımı noktasında, web tasarım alanında, E-Ticaret sitelerinin hazırlanması ve tasarımları aşamalarında da noksansız hizmet veriyoruz.

Sunduğumuz tüm bu hizmetler ile işletmelerinizin daha rekabetçi olmasını sağlıyor, gelişen teknolojiye ayak uydurmalarına imkân veriyoruz. Tüm bu özenli tasarım ve uygulamalarımız sayesinde dijital dünyada istediğiniz oranda kendinize yer bulabiliyor, gerek firmanızın tanıtımını gerekse de ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını son derece başarılı şekilde yapabiliyorsunuz.

Mobil Uygulama Proje Örnekleri

İş hayatı, sosyal hayat ve daha birçok yaşam alanı hızlı bir şekilde İnternet ortamına taşınmaktadır. Bir çok işletme de çalışmalarını bu anlamda online platformlara taşımış ve internetin sağladığı avantajlardan yararlanmayı amaçlamışlardır. 2004 yılında faaliyetlerine başlayan ProCRM olarak mobil uygulama tasarımı hizmetlerini mükemmel düzeyde veriyoruz. Gerek bu tasarımları ekonomik avantajla sunabilmemiz ve gerekse de ortaya çıkardığımız tasarımlardaki verimliliğimiz ile büyük fark oluşturuyoruz. Peki, Mobil Uygulama Proje Örnekleri neledir?

Tasarım Örnekleri

Mobil uygulama tasarımlarını çeşitli avantajlar dâhilinde sizlere sunarken, konusunda uzman olan teknik personellerimizin gerçekleştirdiği mobil uygulama proje örnekleri ile çalışmalarımız konusunda bilgi alabiliyorsunuz. Bu kapsamda uygulama hizmetlerimiz arasında;

 • Doktor randevu uygulaması
 • Kuaför randevu programı,
 • Müşteri yönetim programı,
 • Diş Hekimi randevu uygulaması,
 • Veteriner randevu programı

Gibi proje örneklerini sizlere sunuyoruz. Mobil uygulama tasarımlarını profesyonel sistemimiz dâhilinde sizlerin tam istediği şekilde, kolay ulaşılabilir ve kullanılabilir nitelikte gerçekleştiriyoruz.

Verimli Sonuçlar

Mobil uygulamaları, sizlerin belirttiği ihtiyaçlara tam cevap verebilecek tarzda oluşturuyor ve bu sayede son derece verimli kullanım imkânını size sunuyoruz. Tasarımını ve yapımını talep ettiğiniz bu uygulamalarda, sizin isteklerinize, ihtiyaçlarınıza tam yanıt verecek ve beklentilerinizi noksansız karşılayacak çalışmaları ortaya koyuyoruz.

Çalışma İlkelerimiz

Firma olarak gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda belirlediğimiz ana ilkeler üzerinden hizmet veriyoruz.

Bu kapsamda;

 • İstek, beklenti ve ihtiyaçlara tam yanıt vermeyi hedefliyoruz,
 • Her tür uygulamada maksimum verimi amaçlıyoruz,
 • Mobil uygulama proje örneklerini müşterilerimize sunarak referanslarımızı gösteriyoruz,
 • Belirtilen sürede iş teslimini gerçekleştiriyoruz,
 • Ekonomik olarak son derece uygun fiyatlar sunuyoruz.

Mobil uygulamalarını tasarladıktan sonra bu uygulamaların mağazalara ücretsiz olarak yüklenmesi hizmetlerini de veriyoruz.

Mobil Uygulama Olanakları

İşletmeler ve firmalar açısından tasarımı iyi yapılmış mobil uygulamalar sayesinde oldukça fazla sayıda avantaj elde edilir. Firmaların hem kendi tanıtımları hem de ürün ya da hizmet tanıtımları en hızlı ve verimli şekilde mobil uygulamalar üzerinden yapılabilir. Mobil uygulamalar sayesinde;

 • Hem hızlı hem de kolay kullanım,
 • Hızlı şekilde firma ve ürün tanıtımı,
 • Geniş kitlelere kısa zamanda ulaşabilme,
 • Mobil cihazlar ile de kullanılabilme

Gibi olanakların tamamına birden ulaşılabilir. ProCRM olarak, deneyimimiz ile bu avantajları elde edebileceğiniz tasarımları kusursuz şekilde yapıyoruz.

Profesyonel Ekip

Mobil uygulama tasarım çalışmalarının her aşamasında, konularında profesyonel bilgiye sahip ve oldukça deneyimli uzman yazılımcılarımız ile çalışıyoruz. Kalite ve verimlilik anlayışımız kapsamında noksansız hizmet adına faaliyette bulunuyoruz. Tasarım çalışmalarımız ile tamamen beklenti ve ihtiyaçlara cevap verebilen mükemmel mobil uygulamaları müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler

Firma olarak, dijital ortamda ihtiyaç duyulabilecek en hayati konularda, işletme ve firmalara son derece başarılı çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda online sitemizde proje örneklerini görebileceğiniz mobil uygulama tasarımları ve bu mobil uygulamaların mağazalara yüklenmesi hizmetlerinden başka ayrıca geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Bu anlamda firmamızdan Web uygulamaları, Web tasarım hizmetlerini de alabiliyor, E-Ticaret site tasarım ve hazırlama konusunda da destek sağlayabiliyorsunuz.

ProCRM olarak, sizler için sunduğumuz bu özel ve kaliteli hizmetler ile işletmelerinizin teknolojiye tam uyum sağlayarak faaliyetlerini yürütebilme imkânlarına kavuşmasını sağlıyoruz. Bizden aldığınız bu nitelikli hizmetler sayesinde çok daha rekabetçi şekilde sektörünüzde yerinizi alabiliyor, kullandığınız uygulamalarımız sayesinde dijital dünyada önemli noktalara ulaşabiliyorsunuz.

Kaliteli Hizmet

Daha önce gerçekleştirdiğimiz mobil uygulama proje örnekleri kapsamında, konu ile ilgili tam bilgileri edinebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Web ya da mobil uygulama tasarım hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Gelişen teknoloji dünyasının karşı konulmaz yapısı mobil uygulama geliştirme işlemleridir. Bu sayede mobil uygulamalar arasında sizlere dair bilgilerin yer aldığı ve kendi pazarınızı oluşturabileceğiniz platformlar yaratabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz kaliteli mobil uygulama yaratma hizmetimiz sayesinde daha fazla müşteri ile direk kontak kurma imkanı bulursunuz. Ayrıca mallarınızın e-ticaret sitesi içerisinde direk olarak görülmesini sağlayabiliriz. Böylelikle satış ve pazarlamada rakipleriniz ile aynı seviyeye ulaşırsınız.

Göz Alıcı Web Sitelerine Sahip Olabilirsiniz

Mobil teknolojilerin ve interneti geliştiği bu dönemde en çok tercih edilen satış ve tanıtım ortamları web sitelerdir. Üretilecek olan web sitelerini sizler adına düzenliyoruz. İstediğiniz içerikleri site içerisine yerleştiriyoruz. Ayrıca bu içeriklerin arama motorunda öne çıkması için seo içerikli yazılar tasarlıyoruz.

Bu işlemleri yaparken sizler ile iletişim halinde bu işlemleri tamamlıyoruz. Siteniz vasıtası ile rakiplerinizin yaptığı gibi daha fazla müşteri ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca rakiplerinize nazaran uygun fırsatlar sunarak mobil uygulamanızı, web sitenizi veya e-ticaret sitenizi daha yaygın kullanılan hale getirebilirsiniz.

Neden Bizlerle Çalışmalısınız?

Birçok web tasarım örneklerimize ve seo içerikli olarak hazırladığımız yazılara erişebilirsiniz. Böylelikle bizler ile çalışmadan önce başarılı olduğumuz bu alan hakkında daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca içerisinde gelişmek istediğiniz bilişim alanı hakkında bilgi verebilir ve hedef kitleyi belirleyebilirsiniz. Bu şekilde bizlerde sizlere daha yararlı hizmet sunabiliriz. Sizlere:

 • Kaliteli içeriğe sahip web sitesi açabiliriz,
 • E-ticaret kanallarında mal ve hizmetinizin tanıtımını gerçekleştirebiliriz,
 • Seo içerikli yazılar ile arama motorlarında ön kısımlarda yer almanızı sağlayabiliriz,
 • Mobil uygulamalar sayesinde kaliteli sunum ortamları yaratabilir ve sizlere ait platformlar oluşturabiliriz.

İstediğiniz her türden içeriği sunabileceğiniz bu platformları sizler için hazırlıyoruz. Üstelik oldukça uygun olan fiyatlar ile bu içerikleri gerçekleştiriyoruz. İşlemler öncesinde asıl amaç ve hedefleri belirliyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Neden Mobil Uygulamalar?

Kaliteli malın kaliteli bir içerik ile sunulması gereklidir. Bu kaliteli içerik sayesinde sunum işlemleri daha zengin hale gelir ve direk olarak iletişim kurulan müşterilerin dikkatini çekersiniz. Bu amaçlar doğrultusunda:

 • Müşteriler ile direk kontak kurabilirsiniz,
 • Kaliteli hizmetimiz sayesine üretim malzemeniz aramalarda görünür hal gelir,
 • Alanınızda ve mevcut piyasada rekabet edebilir hale gelirsiniz,
 • Mal ve hizmetin içeriğine dair bilgilerin yer aldığı web sayfanız üzerinden potansiyel müşterilerinizin sıkıntılarına çözüm bulabilirsiniz.

Mobil uygulamalar gelişmiş yapısı nedeni ile birçok alanda kullanılıyor. Sunduğumuz seo içerikli yazılar sayesinde her yerde hizmet ve üretiminizi görünür hale getiriyoruz. Ayrıca istediğiniz gibi içerik yaratabileceğiniz web sayfanızı yaratıyoruz.

Sunduğumuz Başlıca Hizmetler Nelerdir?

Sunduğumuz hizmetlerin tamamı teknoloji odaklı ve üretilen mal veya hizmetin hedef pazar içerisinde akışını sağlamak amaçlıdır. Kaliteli mal ve üretimlerin tanıtımını en kolay şekilde gerçekleştirebilme imkanı tanıyoruz.

İster web sitesi olarak isterseniz de e-ticaret sitesi olarak bu amacı gerçekleştirebiliriz. Üstelik tüm bu işlemleri oldukça uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Üstelik işlemlerin hemen öncesinde hedef planlamalar yapıyoruz. Böylelikle kullanılacak olan yöntemin hedefinde olan müşterileri belirliyoruz.

Hemen Kazanmaya Başlayabilirsiniz

Sunduğumuz web sitesi tasarımları, e-ticaret sitelerimiz ve seo uyumlu yazılarımız sayesinde birçok alanda rakipleriniz ile yarışabilme imkanınız bulunuyor. Ayrıca hizmet mallarınızı yada üretim mallarınızı bu siteler içerisinde yayımlama imkanı bulursunuz. Ürettiğimiz içerikler sayesinde direk olarak müşterileriniz ile temas kurmanızı sağlıyoruz. Ayrıca bu işlemleri sizlerin amaç ve hedefleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Böylelikle istenilen hedefleri mobil uygulamalar ve web tasarımları ile gerçek hale getiriyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme Aşamaları

Firmanızın daha iyi bir yönetim sistemine sahip olması adına, tüm teknolojik gelişmeleri kullanarak mobil uygulama geliştirme aşamaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. İşinize yönelik çözüm üreterek, rekabet piyasasında adınızı duyurmanız ve kimliğinizi daha verimli oluşturmanız için çözüm odaklı modüler yapı oluşturuyoruz.

Hizmetlerimiz

Hazırladığımız web tasarımlarda kullanabileceğiniz ve ihtiyacınız olan ek modülleri, kolaylıkla sitenize ekleyebiliyorsunuz. Uygulamalarınızı entegre ederek, akıllı telefon üzerinden siz ya da personeliniz iş takibi ve yönetimsel ihtiyaçlarınızı rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Tüm web uygulama ve işlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sizlere daha fazla kolaylık sağlayabilecek şekilde dizayn ederek kullanımınıza sunuyoruz.

Hizmetlerimiz;

 • Web uygulamaları
 • Web tasarımı
 • Mobil uygulamalar
 • E-ticaret sitesi

Bu hizmetlerimiz bir firmanın ihtiyacı olan tüm işlemleri karşılamaktadır.

Web Uygulamaları

Crm kayıtlarınızın bulut sistemine taşınması ile uygulama üzerinden tüm firma bilgilerine ulaşmanız çok kolay. Web uygulamanızı web sitenize ekleyerek kolaylıkla müşterilerinizin indirmesini sağlıyoruz. Müşterilerinizin sizlere ulaşması, istedikleri her alanda akıllı telefonlar üzerinden firmanızdan sipariş vermelerini sağlayan ve ek modül seçenekleri ile her ihtiyaca cevap veren web uygulamaları hayatı kolaylaştıracak.

Web Tasarım

Firmanızın geleceği ve ön bilgi anlamında en iyi kimlik niteliğinde olan web tasarımlarımız ile kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz. Web tasarımınıza ek olarak seo desteğimiz ile yeni müşteri potansiyeline sahip olacaksınız. Web tasarımınıza entegre olarak web uygulaması ekleyerek, müşterilerinizin sizlerle akıllı telefonlar üzerinden daha kolay ve etkili olarak iletişime geçmelerini sağlıyoruz.

Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamalar günümüzde tüm firmaların aktif kullandığı ve çok etkili bir yazılımdır. Mobil uygulamalar ile işinizi her yerden rahatlıkla yönetebilir ve personelinizin uygulama üzerinden iş takibi yapmasını sağlayabilirsiniz. E-ticaret yöntemi gibi aktif satışta rol oynayan mobil uygulamalar ile birçok işi ve işlemi yapabilirsiniz.

Bunlar;

 • Sipariş sayısı
 • Kargo bilgisi
 • Müşteri puan ve yorumlama
 • Teslimat takibi
 • Ciro takibi
 • Personel izinleri
 • Prim sistemi
 • Sipariş
 • Ürün indirim ve kampanyası
 • Promosyon kodu

Bunun gibi birçok modül kullanılacak sektöre göre değişir ve eklenir. İşlerinizi telefonunuzdan takip etmek günümüzde çok kolay. Bilgisayar işlevi gören telefonlar elinizden düşmeyen bir cihazdır. Bu nedenle mobil uygulamanızı indirerek tek tuşla tüm işleri kontrolünüz altına alabilirsiniz. İşlevsel ve kullanımı kolay yapısı ile fazla bir tecrübeye ihtiyaç olmayan mobil uygulamalara ürünlerinizi girerek satışa başlayabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi

E-ticaret sitesini detaylı olarak hazırlayarak, rekabet piyasasındaki büyük mağazalara entegrasyonu yapıyoruz. E-ticaret sitenizde bulunan tüm ürünlerin eklenmesi, indirim ve fiyatlandırmaların belirlenmesi ile ürün satışlarınız hız kazanıyor.

Yeni nesil teknolojinin gelişmesi ile rekabet piyasasında gelişen ürün farklılıkları, firmanızı daha farklı kılmak adına başka çözümler üretmeye zorluyor olabilir. E-ticaret sitesi olarak oldukça fazla bir yükseliş gözlemlenmekte ve tüm firmaların artık vazgeçilmezi haline gelmektedir.

Hazır Modüller

Firmanıza uygun özelleştirilebilen modüllerle ürün takibinizi ve iş yönetiminizi daha sağlıklı yapabileceksiniz. Kullanıcı yönetimi; müşteri ve personel arasında yönetim yapabilmenizi sağlar.

Sipariş yönetimi; yeni oluşturulan siparişlerinizi kontrol ederek yönetmenizi sağlar. Operasyonel yönetim; depo, tedarik, ürün ve kargolama gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Düzenli ödemeler modülü periyodik ödeme tablonuzun takibini sunar. Müşteri kayıtları sayesinde tüm mevcut ve yeni potansiyel müşterilerinizin kayıtlarını tutar ve kampanya döneminde kendilerinetüm ulaşmasını sağlar.

Cihaz kayıtları ya da teknik servis raporları modülü ile teknik servis kontrol yönetimini yapabilirsiniz. Bu modüllere ekleme yapmak firma ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler arasındadır. Tüm modül sistemi ile hayatınız kolaylaşır ve işinize daha iyi odaklanırsınız.

Mobil Uygulama Fikirleri

Günümüz dünyasında birçok alanda bilişim teknolojileri ve sosyal medya kullanılarak iletişim ve ticaret yapılmakta. Bu yöntemler sayesinde yüksek karlar elde ediliyor. Ayrıca en kısa süre içinde müşteriler ile iletişime geçilmeye olanak tanıyor. Ayrıca rakip firmalar ile daha iyi mücadele edilmeye uygun fırsatlar yaratıyor. Sizlere sunduğumuz mobil uygulama fikirleri sayesinde en kısa sürede rakipleriniz ile mücadele edebilir konuma ulaşmanızı destekliyoruz.

Sadece uygulamalar ile değil, seo hizmeti, web sitesi hizmeti ve sosyal medyada e-ticaret yönetimi hizmetlerimiz de bulunuyor. Bu sayede piyasada etkin olmanızı ve mal, hizmetlerinizi müşterilere birinci kanaldan iletmenizi olanaklı kılıyoruz.

Seo İçerikler Hazırlıyoruz

Size sunmuş olduğumuz hizmetler arasında seo içerikli yazılar bulunuyor. Bu yazılar sayesinde sizler ve firmanız hakkında verilen bilgilerin en kısa sürede diğer kişiler tarafından fark edilmesine olanak tanınıyor. Seo içerikli yazılarımız sayesinde internette yapılan inceleme ve araştırmalar sırasında birinci sırada, özel müşterileriniz tarafından direk olarak fark edilirsiniz. Böylelikle:

elitbahis

gaziantep escort

 • Aramalar sırasında direk olarak fark edilirsiniz,
 • Bu sayede kendiniz hakkında bilgilerin oldukça çok kişiye ulaşmasını olanaklı kılarsınız,
 • Mal ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgilerin her platformda göze çarpmasını sağlıyoruz,
 • Arama motorlarında ön sıralarda yer almanıza destek oluyoruz.

Sunduğumuz seo içerikli yazılar sayesinde en kısa sürede far edilmeniz mümkündür. Ayrıca her arama motorunda en ön sırlarda yer alırsınız.

Kendi Mobil Uygulamanıza Sahip Olun

Sunduğumuz diğer bir hizmet mobil uygulamanıza sahip olmanızı sağlamaktır. Bu sayede kendi mal ve hizmetlerinizi sunabileceğiniz bir alana sahip olursunuz. Bu hizmetimiz sayesinde markanıza ait bir mobil uygulama edinirsiniz. Bu uygulama sayesinde her alanda ve her yerde sizler ile müşterileriniz arasında bağ kuruyoruz.

Web Sitenizde Kendinizden Bilgiler Sunabilirsiniz

Diğer bir oldukça rağbet gören hizmetimiz ise web sitesi hazırlamaktır. Bu sayede adınızı ve markanızı taşıyan bir web sitesine sahip olursunuz. Site içerisinde seo içerikli yazılara yer veriyoruz. Böylelikle aramalarda sitenizin en ön sıralarda olmasına ve dikkat çekmesine olanak tanıyoruz. Ayrıca web sitenizde mal ve hizmetlerinizi tanımlayan, sizler hakkında bilgi veren kısımları oluşturuyoruz. Bu sayede müşterilere güven aşılıyoruz.

Uygun Fiyatlı Bilişim Hizmeti

Sunmuş olduğumuz bu hizmetleri verirken oldukça uygun fiyatlar ile veriyoruz. Site açmak ve e-ticaret sitesi yönetmek oldukça büyük avantajlar sağlayan alanlardır. Bunun yanı sıra bu imkânlar sayesinde rakipleriniz ile mücadele edebilir hale gelirsiniz.

Bu nedenle en uygun fiyatlar ile bu imkânlardan yararlanmanızı destekliyoruz. Bu sayede hem kar elde ediyorsunuz hem de rakipleriniz ile kaliteli bir mücadele alanı içinde olmanızı sağlıyoruz.

E-ticaret Sitesi Hizmeti

E-ticaret siteleri son yıllarda hem hizmet hemde satış açısından büyük avantajlar sağlamakta. Bu sayede şirketler ve firmalar müşteriler ile direk olarak iletişim kurabilme imkanına sahip oluyorlar. Bu sayede ara bölgelerde yer alan ve maddi olarak pay koparan kurumları saf dışı bırakıyorlar. Ayrıca en kısa sürede mallar hakkında detaylı bilginin asıl müşteri platformu tarafından elde edilmesini olanaklı kılıyorlar.

Bizler sunduğumuz e-ticaret hizmetimiz ile artık bu imkanlardan yararlanmanızı olanaklı kılıyoruz. Bu sayede:

 • Müşterileriniz ile direk olarak iletişim kurmanızı destekliyoruz,
 • Kaliteli bir marka haline gelmenizi sağlıyoruz,
 • En kısa sürede satışlarınızı arttırmanızı destekliyoruz,
 • Böylelikle rakipleriniz ile mücadele edebilir hale gelmenizi sağlıyoruz.

Sunmuş olduğumuz e-ticaret hizmetimiz sayesinde alanınızda kaliteli hizmetler vermenizi olanaklı kılıyoruz. Ayrıca piyasada etkin rol oynamanızı sağlıyoruz. Rakip firmalar ile aynı kazancı elde etmenizi olanaklı kılıyoruz.

Android Mobil Uygulama Tasarım

Günümüzde olmazsa olmazlardan biri olarak kabul edilen mobil uygulamalar (application), hayatımızın her anında, yaşamımızı kolaylaştırıyor. Ayrıca android mobil uygulama kullanımı günden güne de hızlı bir şekilde artıyor. Farklı firma ve marka sahipleri yada şahıslar; kullanıcıları, müşterileri ya da çalışanlarının hayatlarını kolaylaştırabilmek için mobil uygulamalar geliştiriyor.

Girişimciler İçin Mobil Uygulama

Girişimciler artık sadece e-ticaret ile sınırlı kalmıyor. Buna ek olarak mobil uygulamalara da ağırlık vererek çok daha büyük hedef kitlelerine ulaşmaya çalışıyorlar. Mobil cihazların kullanım vakitlerinin artması, uygulamaların kullanıcı yaş aralığının giderek genişlemesi gibi faktörler mobil uygulama geliştirmeye olan ilgiyi oldukça arttırıyor.

Mobil uygulamalar, uzman yazılımcılar tarafından geliştirilerek sanal marketlerde (Google Play, App Store) müşterilerin hizmetine sunulur. Bu uygulamalar isteğe bağlı olarak ücretli ya da ücretsiz olarak kullanıcıya sunulabilir. Fakat her iki şekilde de uygulama sahipleri bu uygulamaların kullanılmasıyla para kazanırlar.

Mobil Uygulama Geliştirme İpuçları

1) Uygulamanız İçin Hedef Kitle Belirleyin;

Firma sahipleri veya şahısların mobil uygulamalar geliştirirken kendilerine sorması gereken soruların başında tasarlanacak olan mobil uygulamanın kimlere hitap edeceği, ağırlıklı olarak hangi kitle tarafından kullanılacağıdır. Mobil uygulama tasarlarken hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek detayları göz önünde bulundurmaya özen gösterin.

2) Basit ve Kullanışlı Olmasına Özen Gösterin;

İnternet çağında olduğumuz için her an her dakika bilgiye kolayca ulaşabiliyoruz. Mobil uygulama tasarlarken bu faktörü mutlaka göz önüne alarak karmaşık, sıkıcı, kasvetli süreçleri olan uygulamalar tercih etmektense, basit ve kolay tasarımlara odaklanarak kullanıcı dostu bir mobil uygulama oluşturmak, kullanıcıların da uygulama ile etkileşimini arttırmada büyük rol oynayacaktır.

3) Farklı İşletim Sistemlerine Göre Tasarlayın;

Android Mobil Uygulama Tasarım

Android Mobil Uygulama Tasarım

Uygulama tasarlama aşamasında farklı işletim sistemlerini kullanan kullanıcıları göz önünde bulundurmalısınız. Hedef kitlenizi belirledikten sonra her platforma uyum sağlayan bir uygulama geliştirmeyi de atlamamalısınız. Kısaca hem Android hem de iOS işletim sistemlerine uygun, sorunsuz çalışan uygulama daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar.

4) Çeşitli Platformlara Uyum Sağlamasına Önem Verin;

Mobil uygulamalarınızın her işletim sistemiyle uyumluluğunun yanı sıra, dizüstü veya masaüstü bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi platformlarda da sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığını mutlaka kontrol edin. Mobil uygulamanızın her platformda ulaşılabilirliği uygulamanın amacını karşılayabilmesi için önemlidir. Ayrıca farklı cihazlardan giriş yapıldığında uygulama içinde yer alan görsel, yazı gibi tasarım unsurlarının ekran genişliğine göre yeniden şekillenmesine önem gösterin.

5) Tasarım ve Görselliğe Özen Gösterin;

İlgi çekici canlı ve renkli tasarım ögeleri ile uygulamanızı çok daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Alışılmışın dışındaki tasarım ögelerini bir araya getirip, renk uyumları ve yazı stilleri gibi unsurlara dikkat ederek uygulamanızı ön plana çıkarmayı hedefleyin.

6) Mutlaka Bir Hedefe Odaklanın;

Mobil uygulama geliştirirken açık olan ekranda aynı anda çok fazla seçeneğin olması kafa karışıklığına sebep olur. Bu nedenle uygulamanızın her sayfada tek bir hedefe odaklanması, tasarımda minimalist davranmanız kullanıcıların kafa karışıklığının önüne geçer.

7) Grid Kullanımına Önem Verin;

Mobil uygulamalarınızı grid yapı tasarımı ile yapmak birbirleri ile orantılı ve uyumlu bir deneyim sağlayacağı için zihinde oluşan görsel bağlantıyı arttırarak basit ve rahat bir kullanım sunar.

İster tüm aşamaları kendiniz planlayın, isterseniz birlikte planlayalım… Sizler için hayalini kurduğunuz uygulama ve oyunu en iyi şekilde yapmayı garanti ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı, uzman kadromuzla siz projeden tam anlamıyla mutlu oluncaya kadar çalışmaya devam ediyoruz.

Fikirleriniz bizim için önemli. Tasarım ve geliştirme aşamasında hayallerinizi bizlerle paylaşmadan önce mutlaka gizlilik sözleşmesini imzalıyoruz. Bu, tasarım ve proje fikirlerinin mülkiyetinin tamamıyla size ait olduğunu belirtmek için uyguladığımız bir prosedür. Kısacası mobil uygulama geliştirme hayalinizi birlikte adım adım büyütüyoruz. Site içinde yer alan iletişim sekmesinden bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulama Yapım Aşamaları

Akıllı cihazların gündelik yaşamda bu kadar hakim hale gelmesi ile birlikte mobil uygulamalarda yaşamımızın önemli bir parçası olmuştur. Kişiler gündelik işlerini halletmek veya eğlenceli vakit geçirmek adına mobil uygulama indirme yoluna gitmektedirler. Çeşitli markaların takip edilmesi veya oyun oynayabilmek adına bu mobil uygulamalardan yararlanmaktadırlar. Peki, kişilere sunulan bu mobil uygulamalar nasıl oluşturulmaktadır? Ayrıca bu mobil uygulama yapım aşamaları nelerdir?

Müşterilere keyifli zaman geçirmeleri ve gündelik yaşamdaki işlerini halletmeleri temel prensibi ile oluşturulan bu mobil uygulamalar uzman kişiler tarafından oluşturulmaktadır. Bilişim hizmetleri alanında bu sektör içinde bilgi birikimi ve tecrübe sahibi uzman kişiler tarafından oluşturulan bu mobil uygulamaların yapım aşamaları farklı etmenler üzerine oluşturulmuştur.

Bu etmenler fikir oluşturma, araştırma yapma, prototip bulma, programlama ve yayınlama şeklinde belirtilebilir. ProCRM olarak mobil uygulama yapım aşamaları konusunda tüm hizmetleri sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmet bünyemiz kapsamında ortaya koyduğumuz diğer görevlerimizden sadece bir tanesidir.

Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

2004 yılından bu yana hizmet sunumu gerçekleştiren firmamız modüler yazılımları ile çalışmalarına devam etmektedir. İnternet üzerinden satış ve ödeme sistemleri oluşturmak amacı ile kurulan ProCRM kısa sürede sektör içinde başarılı işlere imza atmayı başarmıştır. Sunmuş olduğumuz hizmetler ise şu şekildedir.

 • Web uygulamaları
 • Web tasarımı
 • Mobil uygulamalar
 • E-ticaret sitesi

Sunmuş olduğumuz tüm hizmetler firmamız güvence ve kalitesi altında ortaya koyulmaktadır. Müşteri memnuniyeti esasını dikkate alarak oluşturduğumuz hizmet standartları sahip olduğumuz tüm görevleri yerine getirmek için bir yol haritası olmaktadır.

ProCRM ile Hazır Modüller

Firmamız tarafından oluşturulan hazır modüller sayesinde işler oldukça hızlı ve kısa sürede ilerleme gösterecek. Müşterilerimize gelen talepler doğrultusunda düzenleme ve özelleştirme yapılabilen modüller ile işler çok kolay hale gelmektedir.

İçerik ve iş tanımı kapsamında tamamen özelleştirilebilen modüller aracılığıyla kişi veya firmalara özel oluşumlar söz konusu olmaktadır. Hazır modüller sayesinde kullanıcı olarak personel veya müşterileriniz kolaylıkla yönetebileceksiniz. Personel ve müşteri modülü ile kullanıcı yönetimine sahip olacaksınız. Ayrıca siparişlerinizi kolayca yönetebileceğiniz sipariş yönetimi modülü de işlerinizi kolaylaştıracak. Depo, tedarikçi ve kargolama işlemleri için operasyon yönetim modülü hizmetinizdedir.

Mobil Uygulama Yapım Aşamaları

Mobil Uygulama Yapım Aşamaları

Müşterileriniz ve bağlantılarını kayıt altına alarak sizin için gerekli olan tüm raporları oluşturabileceğiniz modüller sayesinde işler daha hızlı hale gelecektir. Ayrıca teknik servis modülü aracılığı ile cihaz kayıtları ve teknik servis raporlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ProCRM Hakkında

ProCRM olarak 2004 yılında başlayan ticari hayatına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Şirket bünyesinde yapmış oldukları yenilikler kapsamında birçok gelişime ve başarıya imza atmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin sahip oldukları işleri kendi işimiz gibi görmek temel amacımız.

Bu sayede size yardımcı olurken kendi işimize katkı sağlamanın verdiği özveri ve titizlik ile çalışmalarımızı sürdürmekte. İnternet satış siteleri ve ödeme sistemleri kurmak için başlayan ticari hayatımız modüler yazılımlar ile sektör içinde yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti esasına dikkat ederek çalışmalarımızı sürdürmekte. Yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işimizin gereklerini yerine getiriyoruz.

ProCRM Kurumsal Politikaları

Sunmuş Olduğumuz hizmetlerin kalitesi ve güvenilirliğini her zaman arkasındayız. Çalışmalarımızı teknolojik gelişmeler ışığında yenilemekten ve reze etmekten keyif alıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimize her zaman farklı ve daha başarılı içerikler sunabilmenin haklı gurubu taşıyoruz. Kurumsal politikalarımız sayesinde 2004 yılından bu güne sektör içinde başarılı ve emin adımlar ile ilerliyoruz. Firma olarak politikalarımız:

 • Sorumluluk sahibi
 • Güven verici
 • Çalışkan bir ekip
 • Tutkulu bir oluşum

Tüm bu politikalar bizi biz yapan temel taşlarımız. Sorumluluklarımızı bilerek tutkulu bir şekilde çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde güven verici bir hizmet sunumu gerçekleştirmek bizim temel prensibimiz.

ProCRM Fiyat Seçenekleri

Şirketinize değer katacak ve sizi hedef kitlenize karşı daha iyi tanıtacak web sitesi ve mobil uygulamalara sahip olmak çok kolay. ProCRM kalitesi ve güvencesi ile uygun fiyatlandırma sayesinde istediğiniz mobil uygulamalara ulaşabilirsiniz. Basic, standart veya premium paketlerinden herhangi birine üye olarak aylık yapacağınız ödemeler karşısında istediğiniz mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Mobil Uygulama Yapma

Günümüzde mobil uygulama yapma gibi birçok soru insanlar tarafından sorulmaktadır. İnternetin en üst düzeyde kullanıldığı bu çağda insanlar artık işlerini bu ağ sistemi üzerinden gerçekleştirmektedir. Çünkü artık internet tüm dünya genelinde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bunlarla birlikle son yıllarda çok fazla tercih edilen mobil uygulama yapma olayına başvurulmaktadır. Sitemiz ise sizlere bu mobil uygulamaları yaparak bu hizmetten iyi ve kaliteli şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır. İnsanların ve firmaların çok fazla tercih etmiş oldukları bu mobil uygulamaları müşterilerimize isteklerine göre sunmaktayız.

Procrm Hizmetleri

Firma olarak sizlere birden fazla hizmet sunmaktayız. Bu hizmetleri sıralayacak olursak;

 • Kuaför randevu uygulama hizmeti
 • Randevu uygulama hizmeti
 • Mobil uygulama yapma hizmeti

Bu hizmetler sitemizin müşterilerine sunmuş olduğu başlıca hizmetlerdir. Müşterilerimize bu konular üzerinden kaliteli hizmetler sunmaya çalışmaktayız.

Kuaför Randevu Uygulama Hizmeti

Kuaför randevu da diğer birçok işlem gibi internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu açıdan artık insanlar almak istedikleri ürün ya da hizmet için inerneti tercih etmektedirler. Bu yüzden artık randevu ve benzeri gibi işlemlerde internetten yapılmaktadır.

Bu yüzden firmalar da randevu sistemlerinde mobil uygulamaları tercih etmektedir. Sitemiz ise sizlere bu konuda en kaliteli ve uygun fiyata kuaför randevu uygulama hizmeti sunmaktadır. Bu açıdan bizleri tercih edebilirsiniz.

Randevu Uygulama Hizmeti

Artık birçok alanda randevu hizmetleri verilmektedir. İnsanlar işlerini hemen halledebilmek için randevulara başvurmaktadır. Tabi bu durum bu hizmeti sunanlar için de geçerlidir. Firmalar ve hizmet sağlayan kurumlar randevu uygulamalarını tercih ederek kendilerine daha fazla kazanç elde etmektedirler.

Mobil Uygulama Yapma

Mobil Uygulama Yapma

Genellikle kuaförler, doktorlar ve birçok kurum bu durumu benimsemiştir. Bizlerde Procrm olarak müşterilerimize randevu uygulamaları yapmaktayız. Müşterilerimize randevu uygulamaları yapmakta ve gerektiği zamanlarda güncellemelerini en uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Mobil Uygulama Yapma Hizmeti

Procrm firması olarak en iyi şekilde hizmet veren personellerimiz ve kadrolarımızla birlikte müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapmaktayız. Bu durum ise ilerleyen zaman içerisinde de varlığını sürdürecektir.

Bizler mobil uygulama yapma hizmetini müşterilerimize onların istedikleri çerçeve içerisinde sunmaktayız.Müşterilerimiz nasıl bir tasarımı uygun görürler ise ona göre yazılımlarla birleştirerek ortaya kaliteli uygulamalar çıkarmaktayız. Bu konuda çalışanlarımız son sürat bir şekilde kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar.

Mobil Uygulamalar Neden Tercih Edilir?

Günümüz içerisinde birçok firma mobil uygulama yapma ve bu uygulamayla birlikte hizmetlerini sunmayı tercih etmektedir. Bu durumda ise mobil uygulama yamak için birden fazla firmadan söz edebiliriz. Bu konuda Procrm ise sizlere güvenli ve kaliteli bunun yanında bir de uygun fiyata gerekli hizmeti sunmaktadır. Bu yüzden Procrm olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Mobil Uygulama Avantajları ve Dezavantajları

Mobil uygulamalar yaparak müşterilerimize birçok avantaj sunmaktayız. Tabi her şeyin avantajı olabileceği gibi dezavantajı da olabilir. Bunlara bakacak olursak;

 • Kullanmak pratiktir.
 • Müşterilere ulaşmak daha kolaydır.
 • Bunun yanında bu durum firmanın sitesi kadar etkili olmayabilir.

Bu gibi durumlardan bahsetmek mümkündür.

ProCRM Neden Tercih Edilmeli?

Procrm olarak müşterilerimize birçok hizmet sunmaktayız. Web uygulama hizmeti adı altında birden fazla alan için içerik üretmekteyiz. Bunun yanında web tasarımı yapmaktayız. Aynı zamanda SEO içeren siteler üretmekteyiz.

Bununla birlikte e-ticaret siteleri yapmaktayız. Bunların yanında mobil uygulama yapmada da personellerimiz gerekli hizmetleri sunmaktayız. Bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Aynı zamanda normal fiyatların altında bir ücret talebimiz mümkün olmaktadır. Bu yüzden uygun fiyatlara siteler oluşturmaktayız. Bizlerle iletişim kurarak istediğiniz içeriğe sahip olabilirsiniz.

Mobil Uygulama Tasarımı

İnternet, günümüzde aşırı kullanım nedenlerinden bazıları artık iş hayatının ve sosyal hayatın hemen hemen hepsinin internet üzerinden gerçekleştirilmesidir. Bunun en önemli nedenlerinden birisi internet kullanımının dünya çapında büyük sesler uyandırarak her geçen gün kullanımının hızlı şekilde artmasıdır. Bu konu ile ilgili olarak mobil uygulama tasarımı gibi iş kollarının sayısı artmış ve birçok insan kendini bu alana yöneltmiş durumdadır.

Mobil uygulamanın birçok avantajı bulunmaktadır. En önemli avantajlarından birisi oldukça kullanışlı ve kolay yayılmasıdır. Bunun sonucu olarak da hem kullanıcılar hem de firma sahipleri mobil uygulama kullanımına yönelmişlerdir. Peki mobil uygulama tasarımı nasıl yapılır?

Mobil Uygulama Yapım Aşamaları

Mobil uygulama tasarımı yaparken, alanında uzmanlaşmış kadromuz ve müşterinin istediği bire bir olarak dikkate alınarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti düşünen uzun süredir sunduğumuz bir hizmettir. Mobil uygulama tasarımında temel amacımız müşterilerimizin isteği, hayalleri ve bizim uzman yazılımlarımızın birleşmesi ile ortaya mükemmel bir iş koymaktır.

Bunun için önemli olan şeylerden biri de belirlenen süre de hazırlanmasıdır. Müşterilerimizin bize hazırlatmak istediği uygulamanın tasarımı yanı sıra istedikleri zamana yetiştirmek konusunda da kendimize güveniyoruz. Yapılacak olan mobil uygulama tasarım yazılımı, uzman yazılımcılarımız tarafından, tasarımlar da aynı şekilde uzman tasarımcılarımız tarafından yapılmaktadır.

Verilen bir diğer hizmet ise istenilen mobil uygulama yapıldıktan sonra, daha sonra siz değerli müşterilerimiz için yapmış olduğumuz mobil uygulamaları mobil uygulama mağazalarına yüklemekteyiz. Bu nedenle diğer mobil tasarım firmalarının yapmadığı hizmeti siz değerli müşterilerimize ücretsiz şekilde sunmaktayız.

Mobil Uygulamaların Önemi

Mobil uygulama yapmak, firmalar için oldukça önemlidir. Bunun sebebi büyükten küçüğe bütün firmaların yapmış oldukları yenilikleri ya da ürünlerini en hızlı ve en kolay şekilde tanıtılmasının sağlanmasıdır. Geliştirilen mobil uygulama sayesinde firmalar birçok kitleye aynı an da hızlı şekilde ulaşabilmektedir.

Firmanızı büyüterek hemen hemen küçüğünden büyüğüne her kitleye ulaşabilmeniz için size özel tasarımlar ile mobil uygulama hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Mobil uygulama sayesinde firmanız, işletmeniz ya da şirketiniz önemli gelişmelere imza atacaktır.

Mobil Uygulama Artı ve Eksileri Nelerdir?

Mobil uygulamanın avantajları hem kullanıcılar hem de firmalar için oldukça fazladır. Birçok kullanım kolaylığı ve yayılma hızı sağlayan mobil uygulamaların artı ve eksileri şu şekilde sıralanabilir:

 • Mobil uygulama kullanımı kullanacak olan kişiler tarafından oldukça hızlı ve pratiktir.
 • Mobil uygulamalar, firmaların hem kendi tanıtımlarını hem de ürünlerinin tanıtımını hızlı şekilde gerçekleştirmesini sağlamaktadır.
 • Mobil uygulama sayesinde çok kısa süreler ile çok büyük kitlelere, milyonlara ulaşmak mümkündür.
 • Uygulama mobil şekilde tasarlandığı için genel olarak akıllı telefon üzerinden ve mobil cihaz kullananlar tarafından kullanılabilecek bir hizmettir.
 • Tasarımı yapılmış olan bazı uygulamalar web siteleri kadar kullanışlı değildir.

Bu gibi daha birçok artı ve eksi yönleri olan mobil uygulama tasarımının genel olarak artı yönleri ağır basmaktadır. Ayrıca yapmış olduğumuz mobil uygulama tasarımları diğer mobil uygulama tasarımı yapan firmalara oranla daha uygundur.

Firmamızın Müşterilerine Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Müşterilerimize mobil uygulama tasarımı ve mobil uygulama tasarımlarının uygulama mağazaların da yayılması dışında birçok hizmeti bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler siz değerli müşterilerimizin daha fazla kitleye ulaşarak yüksek başarı gerçekleştirmesidir. Mobil uygulama tasarım hizmeti dışında müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetler şu şekildedir:

 1. Web Uygulama Tasarımı: Bu hizmet ile müşterilerimize bulunan tüm platformlarda yayınlanmak üzere panel üretimi gerçekleştirilmektedir.
 2. Web Tasarım Hizmeti: Bu hizmet sayesinde SEO içeriğine sahip site üretimi gerçekleştirilmektedir.
 3. E-Ticaret Sitesi Tasarımı: Bu hizmet ile site hazırlanıp entegrasyon işleri yapılır.

Bu hizmetlerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin başarıya giden her adımda yanında olmaktan mutluluk ve gurur duyarız.

Mobil Uygulama Arayüz Tasarımı

Gelişen teknolojik dünya yapısından kaynaklı olarak birçok alanda mobil uygulama arayüz tasarımı kullanılıyor. Bu sayede daha fazla kişi ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca mal ve hizmet üretiminizi rakip firmalar ile mücadele edebilir hale getirebilirsiniz. Kısa sürede oldukça çok müşteri ile iletişime geçmenize yarımcı olan mobil uygulamalar ile sizlere destek oluyoruz. Seo içerikli yazılar ile ön planda yer almanızı sağlıyor ve piyasalarda güçlü olmanızı sağlıyoruz.

Üretim Malınızın Tanıtımını Yapıyoruz

Üretim malları artık birçok eski satış ve pazarlama yöntemlerinden çok daha farklı şekilde sunuluyor. Bu sayede firmalar daha geniş kitlelere erişiyorlar. Sunduğumuz web sitesi tasarımlarımız sayesinde, kendiniz ve firmanız hakkında bilgi verebileceğiniz bir kanala sahip oluyorsunuz.  ataşehir escort Ayrıca müşteriler ile direk olarak iletişim kurabiliyorsunuz. Böylelikle yüksek ücret ödemeden sunduğumuz bu imkânlardan yararlanıyorsunuz. Piyasada mücadele edebilir bir firmaya sahip olmanızı destekliyoruz.    

Aramalarda Birinci Sırada Olun

Seo içerikli olarak ürettiğimiz yazılarımız sayesinde internet aramalarında ilk sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Ürettiğiniz mallar veya verdiğiniz hizmetlere dair geniş bilgi içeren yazılar hazırlıyoruz. Bu içerikleri sizlerin her alanda tanınır hale gelmeniz için yüzde yüz seo içerikli yazılar yazıyoruz. Böylelikle kısa süre içinde müşterilerin dikkatini çekiyoruz.
Mobil Uygulama Arayüz Tasarımı

Mobil Uygulama Arayüz Tasarımı

Rakipleriniz İle Yarışabilir Hale Gelebilirsiniz

Rakip firmalar hangi alanda olursa olsun web siteleri, e-ticaret siteleri, mobil uygulamalar, seo içerikli yazıları kullanıyorlar. Bu sayede sizlerden önde olabilme imkânları vardır. Fakat bizler de sizlere bu hizmeti sunabiliriz. Sizlere:
 • Hizmet ve mal üretiminize dair bilgilerin yer aldığı seo içerikli yazılar yazabiliriz,
 • Böylelikle internet aramalarında birinci sıralarda yer almanızı sağlıyoruz,
 • Mobil uygulamalar sayesinde sadece sizin üretimleriniz ve hizmetinize dair platformlar üretiyoruz,
 • E-ticaret sitelerinde kaliteli satış imkânları sağlıyoruz.
Bu sayede rakip olan firmalar ile mücadele sırasında avantaj elde etmenize destek oluyoruz. Ayrıca kısa süre içinde satış ve azarlama konularında ön plana geçebilme imkânı sunuyoruz.

E-ticaret İle Müşterilerinize Ulaşın

Günümüz şartlarında artık birçok eski tanıtım ve ticaret modelleri neredeyse yok oldu. Bu ticaret yollarının yerini ise dijital yöntemler ile yapılan e-ticaret yöntemi aldı. Bizlerde sizler için e-ticaret pazarlarında etkin şekilde yer almanıza destek oluyoruz. Bu yöntem sayesinde:
 • Kısa sürede hedef müşteriye ulaşma imkânı sunuyoruz,
 • Hızlı bir şekilde mal ve hizmetlerin satışını gerçekleştiriyoruz,
 • Rakip firmalar ile mücadele edebilir hale gelmenize destek oluyoruz,
 • Kısa sürede istenilen hedef ve  ankara escort amaçlarınıza ulaşmanızı sağlıyoruz.
E-ticaret olarak adlandırılan bu yöntem sayesinde kaliteli satış yapmanıza olanak sağlamaktayız. İster web tasarımınızı yapabilir, isterseniz de kısa sürede etkin şekilde atış yapmanız için e-ticaret sitelerinde yer almanızı sağlayabiliriz. Üstelik bu işlemleri hızlıca, kaliteli, uygun fiyata ve sizlerin hayalleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Uygun Fiyat İle Sitenize Sahip Olun

Mobil uygulamalar ve e-ticaret siteleri son dönemde birçok alanda kullanılıyor. Herhangi yüksek bir ücret ödemesine gerek kalmadan sunduğumuz seo içerikli yazılar sayesinde sizlerin rakipleriniz ile mücadele edebilir hale gelmenize destek oluyoruz. Ayrıca web sitenizi isteğinize göre tasarlıyor ve bu seo içerikli yazıları içerisinde yayımlıyoruz. Böylelikle uzun uğraş gerektirmeden istediğiniz ve hedefte olan müşteri kitlesi ile iletişim kurma imkânı sunuyoruz.

Mobil Uygulamanızı Geliştirebiliriz

Geliştirilen mobil uygulamalar sayesinde kaliteli içerikler üretebilir ve bunları diğer kişiler ile paylaşabilirsiniz. Mobil uygulamanızı ister bir satış platformu isterseniz de bir iletişim kanalı olarak düzenleyebiliriz. İsteğinize ve hedeflerinize bağlı olarak sizlere uygun fiyatlar ile bu imkânları tanıyoruz.
beylikdüzü escort esenyurt escort esenyurt escort sohbet hattı sohbet hattı seks hikaye bursa escort porno izle sex hikaye altyazılı porno