Randevu Uygulaması Kuaför, Doktor, Veteriner, Berber ve Salonlar

Randevu Uygulaması
Randevu Uygulaması

İnternet hayatımızı çok yönlü kolaylaştırmaya ve etkilemeye devam ediyor. Artık pek çok şey, internet üzerinden daha hızlı ve kolay yapılabilir durumda. Bu özelliği sayesinde, işletmelerin de işlerinin bir düzen içerisinde, hızlı şekilde yürümesini sağlayan internet, artık yönetim sistemlerinin de etkin olarak içinde. Randevu takip programı ile bizler işletmeniz için gerekli olan yönetim sistemini profesyonelce hazırlıyor ve insan ihtiyaçlarına uygun hale getiriyoruz. İşimiz, sizin daha hızlı ve etkin şekilde ulaşılabilir bir firma olmanızı sağlamak.

Hazırladığımız platformlar teknolojik ve günümüz yeniliklerine ayak uyduruyor. Hastaneler, kuaför salonları, güzellik merkezleri , diş hekimleri randevu sistemi ile çalışan işletmelerdir. İnsanların size telefon ile ulaşmaya çalışması hem vakit kaybını doğurur, hemde artık bir külfet gibi görünmektedir. Üstelik bu durum günümüz teknolojisine göre tercih edilmez. 

Çünkü insanlar artık internet üzerinden araştırma yapmayı ve yine internet üzerinden randevularını organize etmeyi tercih ediyor. Dolayısıyla anlaşılır, kolay ulaşılabilir ve hızlı yanıt veren bir yönetim sistemine ihtiyaç doğuyor. Bu noktada devreye giren firmamız, ihtiyaçlara anında yanıt veren ve değişimlere hızlı ayak uydurabilen sistemleri sizlere sunuyor.

En Uygun Mobil Uygulama Tasarımı

Sektörel bazda, hizmet verdiğiniz işletmenin en uygun mobil uygulamaya sahip olması, söz konusu platformda ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. Güzellik salonlarınız, berberleriniz, veteriner klinikleriniz ve kişisel klinikleriniz için hazırladığımız randevu uygulaması işinizle uyumlu olarak hazırlanıyor ve sektörünüzde kalitenizle öne çıkmanıza yardımcı oluyor.

Müşterileriniz/Hastalarınız hizmet almak istedikleri kurumun ilk olarak web sitesini ziyaret ediyor. Dolayısıyla bu ana ekranda, hizmetleriniz ve destekleriniz, anlaşılır ve net şekilde ekranda bulunmalıdır. Profesyonel olarak hazırladığımız web sitelerinizi en uygun görseller ile destekliyor ve günümüz teknolojisine uygun hale getiriyoruz, web sitenizden mobil uygulama mağazalarına verdiğimiz linklerle kendi uygulamanızı yükletebiliyorsunuz.

Operasyonel değişiklik söz konusu olduğunda yine bu platformlarınızı değişikliğe uygun güncelliyoruz. Üstelik web siteniz için kullanacağımız görselleri itinayla seçiyor ve lisanslı olmalarına özen gösteriyoruz. Hatta pek çoğunda, işletmenize ve çalışanlarınıza ait görseller kullanmaya dikkat ediyoruz.

Profesyonel Mobil Uygulamalar

Kliniğiniz, kuaförünüz ya da güzellik salonunuz için randevu almak isteyen müşterilerinizin sizlere çok daha pratik yollardan erişmesi için mobil uygulamalarınızı hazırlıyoruz. Pratik bir aplikasyon şeklinde hazırladığımız bu uygulamalar sayesinde, her daim insanların elinin altında olma özelliği taşıyorsunuz. 

Ayrıca bu aplikasyonlar online mobil uygulamaların yer aldığı mağazalarda da tarafımızca yayımlanıyor. Böylece çok daha tanınır ve bilinirlik kazanıyorsunuz. Dilerseniz bu uygulamalara kolay modüller ekleyebilir, personelleriniz için de hızlı çalışılabilir bir ekran oluşturabilirsiniz.

Mobil uygulamalarınız yalnızca müşterilerinizi ilgilendirmiyor. Aynı zamanda hastanenizde, güzellik salonunuzda, kuaförünüzde, kliniğinizde çalışan personelleriniz için de müthiş bir kullanım kolaylığı oluşturuyor. Personelleriniz kurumunuzun yeniliklerinden ve hizmetlerinden kısa sürede haberdar olabiliyor ve aksiyon alabiliyor.

Hızlı E – Ticaret Siteleri

E – Ticaret siteleri, artık satış yapmanın en hızlı ve karlı yollarından biri haline geldi. Neredeyse her kurumsal firmanın bir e – ticaret sistemi bulunuyor. Özellikle de sağlık ve hizmet sektörleri için bu sistemlerin önemi büyük. Büyük mağazalarınız için entegrasyon hizmeti veriyor ve güncel, hızlı E – Ticaret sitelerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Hizmet ve ürün kalitenizden ödün vermeden, daha çok müşteriye erişmenize yardımcı oluyoruz. Sisteminiz son gelişmelere uygun hazırlıyor ve arama motorunda ilk sıralarda yer alıyor. Böylece ilk tıklananlar arasında yer alıyorsunuz. Bu durum doğrudan satışlarınıza yansıyan bir aksiyondur.

Neden Bilgi Yönetim Sistemleri

Artık yoğun iş temposuna ayak uydurmak için, insan gücünü kullanmak amatör bir davranıl. Üstelik teknoloji son hız gelişmeye devam ediyor. İnsanlar internetin nimetlerinden sonuna kadar faydalanmaya devam ediyor. Dolayısıyla bu gelişimlere ayak uydurmayan firmaların ne yazık ki akıbeti bellidir. Özellikle aşağıdaki iş kolları, bu gelişimleri çok yakından takip etmeli ve profesyonel bir bilgi yönetim sistemine sahip olmalıdır. 

Bunlar;

  • Kuaför ve Güzellik Merkezleri

  • Doktor Klinikleri

  • Veteriner Klinikler

  • Diş Hekimleri

Çünkü bu sektörler her zaman kolay ulaşılabilir olmalıdır. Ayrıca iyi bir bilgi yönetim sistemine sahip olmanız aynı zamanda düzenli ödemelerinizi hızlı takip edebilmenizi, operasyonel yönetimi hızlı yapabilmenizi, müşteri kayıtlarınıza hızlı erişebilmenizi sağlıyor. 

Böylece hizmet kalitenizi artırabilir ve her geçen gün daha fazla müşteriye erişebilirsiniz. Sektöre yıllarını vermiş bir firma olarak, her zaman SEO uyumlu ve güncel gelişmelere ayak uyduran çalışmalar yapmaktayız. 

Teknik servis kayıtlarınız gibi, sıradan bir bilgi yönetim sisteminde erişemeyeceğiniz bilgiler bizim hazırladığımız platformlarda yer alıyor. Yani müşterileriniz için erişilebilirlik kazandırdığımız web siteleriniz ve e – ticaret siteleriniz, sizler için de işlerinizi hızlandıran bir dünya haline geliyor.