Mobil Uygulama Geliştirme Aşamaları

Firmanızın daha iyi bir yönetim sistemine sahip olması adına, tüm teknolojik gelişmeleri kullanarak mobil uygulama geliştirme aşamaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. İşinize yönelik çözüm üreterek, rekabet piyasasında adınızı duyurmanız ve kimliğinizi daha verimli oluşturmanız için çözüm odaklı modüler yapı oluşturuyoruz.

Hizmetlerimiz

Hazırladığımız web tasarımlarda kullanabileceğiniz ve ihtiyacınız olan ek modülleri, kolaylıkla sitenize ekleyebiliyorsunuz. Uygulamalarınızı entegre ederek, akıllı telefon üzerinden siz ya da personeliniz iş takibi ve yönetimsel ihtiyaçlarınızı rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Tüm web uygulama ve işlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sizlere daha fazla kolaylık sağlayabilecek şekilde dizayn ederek kullanımınıza sunuyoruz.

Hizmetlerimiz;

 • Web uygulamaları
 • Web tasarımı
 • Mobil uygulamalar
 • E-ticaret sitesi

Bu hizmetlerimiz bir firmanın ihtiyacı olan tüm işlemleri karşılamaktadır.

Web Uygulamaları

Crm kayıtlarınızın bulut sistemine taşınması ile uygulama üzerinden tüm firma bilgilerine ulaşmanız çok kolay. Web uygulamanızı web sitenize ekleyerek kolaylıkla müşterilerinizin indirmesini sağlıyoruz. Müşterilerinizin sizlere ulaşması, istedikleri her alanda akıllı telefonlar üzerinden firmanızdan sipariş vermelerini sağlayan ve ek modül seçenekleri ile her ihtiyaca cevap veren web uygulamaları hayatı kolaylaştıracak.

Web Tasarım

Firmanızın geleceği ve ön bilgi anlamında en iyi kimlik niteliğinde olan web tasarımlarımız ile kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz. Web tasarımınıza ek olarak seo desteğimiz ile yeni müşteri potansiyeline sahip olacaksınız. Web tasarımınıza entegre olarak web uygulaması ekleyerek, müşterilerinizin sizlerle akıllı telefonlar üzerinden daha kolay ve etkili olarak iletişime geçmelerini sağlıyoruz.

Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamalar günümüzde tüm firmaların aktif kullandığı ve çok etkili bir yazılımdır. Mobil uygulamalar ile işinizi her yerden rahatlıkla yönetebilir ve personelinizin uygulama üzerinden iş takibi yapmasını sağlayabilirsiniz. E-ticaret yöntemi gibi aktif satışta rol oynayan mobil uygulamalar ile birçok işi ve işlemi yapabilirsiniz.

Bunlar;

 • Sipariş sayısı
 • Kargo bilgisi
 • Müşteri puan ve yorumlama
 • Teslimat takibi
 • Ciro takibi
 • Personel izinleri
 • Prim sistemi
 • Sipariş
 • Ürün indirim ve kampanyası
 • Promosyon kodu

Bunun gibi birçok modül kullanılacak sektöre göre değişir ve eklenir. İşlerinizi telefonunuzdan takip etmek günümüzde çok kolay. Bilgisayar işlevi gören telefonlar elinizden düşmeyen bir cihazdır. Bu nedenle mobil uygulamanızı indirerek tek tuşla tüm işleri kontrolünüz altına alabilirsiniz. İşlevsel ve kullanımı kolay yapısı ile fazla bir tecrübeye ihtiyaç olmayan mobil uygulamalara ürünlerinizi girerek satışa başlayabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi

E-ticaret sitesini detaylı olarak hazırlayarak, rekabet piyasasındaki büyük mağazalara entegrasyonu yapıyoruz. E-ticaret sitenizde bulunan tüm ürünlerin eklenmesi, indirim ve fiyatlandırmaların belirlenmesi ile ürün satışlarınız hız kazanıyor.

Yeni nesil teknolojinin gelişmesi ile rekabet piyasasında gelişen ürün farklılıkları, firmanızı daha farklı kılmak adına başka çözümler üretmeye zorluyor olabilir. E-ticaret sitesi olarak oldukça fazla bir yükseliş gözlemlenmekte ve tüm firmaların artık vazgeçilmezi haline gelmektedir.

Hazır Modüller

Firmanıza uygun özelleştirilebilen modüllerle ürün takibinizi ve iş yönetiminizi daha sağlıklı yapabileceksiniz. Kullanıcı yönetimi; müşteri ve personel arasında yönetim yapabilmenizi sağlar.

Sipariş yönetimi; yeni oluşturulan siparişlerinizi kontrol ederek yönetmenizi sağlar. Operasyonel yönetim; depo, tedarik, ürün ve kargolama gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Düzenli ödemeler modülü periyodik ödeme tablonuzun takibini sunar. Müşteri kayıtları sayesinde tüm mevcut ve yeni potansiyel müşterilerinizin kayıtlarını tutar ve kampanya döneminde kendilerinetüm ulaşmasını sağlar.

Cihaz kayıtları ya da teknik servis raporları modülü ile teknik servis kontrol yönetimini yapabilirsiniz. Bu modüllere ekleme yapmak firma ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler arasındadır. Tüm modül sistemi ile hayatınız kolaylaşır ve işinize daha iyi odaklanırsınız.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.